Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
V nákupním košíku není nic, co váš bazén potřebuje. Napravme to společně ❤️
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Magiline bazény

Luxusní bazény v nadstandardní kvalitě

Zabýváme se stavbou železobetonových francouzských bazénů na klíč v nadstandardní kvalitě, včetně dodávky veškerého příslušenství - stavba bazénu na klíč. Jsme autorizovaným distributorem bazénů Magiline (Piscines Magiline)pro Českou republiku a za dobu své existence jsme realizovali již více než 450 bazénů po celé republice. Mateřská společnost Piscines Magiline byla založena v roce 1994 a za tu dobu má na kontě:
 • 150 autorizovaných distributorů z celého světa
 • realizaci více než 45 000 bazénů
 • 87 mezinárodních patentů
 • vývoj prvního inteligentního ovládání bazénu a mnoho dalšího...

Do jakého prostředí se bazény Magiline hodí?

S bazény Magiline máte vyhráno! Nemusíte vůbec uvažovat, kam jej umístit. Hodí se do interiéru i exteriéru, na rovné i svahovité zahrady. Díky kvalitní konstrukci se hodí opravdu všude, záleží jen na vašich touhách a požadavcích. Na výběr máte od malých bazénů po velké, několik možností provedení hloubky a tvaru dna a různé typy schodiště.

Tajemství bazénové konstrukce Magiline

Společnost Magiline vynalezla (a zároveň si patentovala) unikátní strukturu, která se skládá z polypropylénového ztraceného bednění, které se důkladně prokládá železema následně vylévá betonem, což zaručuje dokonalou pevnost a dlouhou životnost. 80 % konstrukce bazénů je vyrobeno z recyklovaného materiálu - důležitou roli v celém konceptu hraje otázka ekologie. Pevnost modulární konstrukce splňuje nejpřísnější normy B.A.E.L, což je standard železobetonového zatížení pro stavbu budov, mostů nebo vodních nádrží. Tato koncepce znamená, že bazény Magiline jsou nedeformovatelné, samo-stabilizační a není potřeba je nijak více vyztužovat nebo podpírat. Odolné jsou rovněž proti hnilobě a korozi. Díky velikosti jednotlivých dílců bednění, pouhých 33 cm, je velikost jednotlivých bazénů velmi variabilní a realizovat dokážeme bazény malé i velké, s rozptylem zmíněných 33 cm. Instalace a montáž je jednoduchá - jednotlivé prvky jsou předem předchystané a chráněné od výroby. Schodiště tvoří součást celé struktury a s bazénem tvoří jeden celek (monolit). Výkopové práce jsou minimalizovány na pouhých 15 cm navíc okolo celého bazénu - vaše zahrada tak zůstane téměř nedotčena. Okolní terasa (chodníky) je provázána železem s konstrukcí bazénu, což zabraňuje budoucím prasklinám či posunu.

Jedna z nejvýkonnějších filtrací na trhu - FX Line

Bazénová filtrace FX Line byla stvořena k dokonalosti. Jedná se o unikátní, vysoce výkonný patentovaný systém s filtrační schopnosti do 15 mikronů, to znamená že dokáže přefiltrovat i ty nejmenší nečistoty. Skládá se z koše, doplněného síťkou, na hrubé nečistoty a hlavní filtrační kartuše na jemné nečistoty. Díky vysokému výkonu, který je až 3x silnější než u jiných filtračních systémů, je voda zdravější, kvalitnější a čistější. Filtrace FX Line zároveň šetří náklady, jak časové tak finanční (časovými náklady se rozumí čas strávený údržbou a čištěním bazénu a finančními náklady se rozumí náklady na různé chemické prostředky nutné pro ošetření vody). Filtrace je vybavená tryskou pro napojení manuálního vysavače. Údržba je minimalizována na pouhé vymývání filtrační kartuše.

Magiline vynalézá inteligentní bazén

Jedno slovo, mnoho přínosů - to je iMagi! Systém iMagi je první plně integrované řešení, které přináší inteligentní ovládání do světa bazénů. Skládá se z různých senzorů, sond a řídícího boxu a bere v úvahu všechny biologické, klimatické i chemické aspekty. Díky iMagi můžete jednoduše ovládat filtraci, úpravu vody, protiproud, osvětlení aohřev vody - a to vzdáleně přes mobilní aplikaci. A co vše iMagi dělá za vás?
 • udržuje bazén v čistotě
 • hlídá vodu, aby byla vždy zdravá a čistá
 • automaticky dávkuje chemické prostředky
 • hlídá hladinu vody
 • reguluje teplotu vody
 • šetří náklady a další...

Příslušenství pro maximální potěšení a žádné starosti

Pro bezproblémový chod a maximální využití vašeho bazénu je důležité se zaměřit na bazénové příslušenství, které lze k bazénům dodat. Všechny níže uvedené prvky mají za úkol vám vše co nejvíce usnadnit a zároveň zvýšit komfort z užívání bazénu. Jaké příslušenství se dá k bazénům dodat?
 • automatické dávkovače - udržují vodu zdravější a kvalitnější
 • protiproud - pro plavání a masáže
 • zastřešení - prodlužuje koupací sezónu
 • roleta - zabraňuje odparu vody a zvyšuje bezpečnost
 • osvětlení - pro lepší požitek z nočního koupání
 • ohřev vody - prodlužuje koupací sezónu a udržuje teplotu vody konstantní
 • různé bezpečnostní prvky a další...

Bazén Magiline

Kde nás najdete

Magiline bazény

Za Střelnicí 1769

744 01 Frenštát pod Radhoštěm

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
Magiline bazény - příslušenství a náhradní díly
Copyright © 2020 Magiline-obchod.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz